Звукоізоляція Paroc

Розробка акустичних рішень для кімнати передбачає її технічну підготовку до подальшого використання. Акустичне проектування поділяє звуки, що поширюються в просторі, на два типи: бажані і дратівливі.
До обраних звуків відноситься голос вчителя в класній кімнаті, а також музика в концертному залі.
До дратівливих відноситься звукові зашумленность і надмірний рівень луни. Акустичне проектування використовує переваги звукового покриття, і забезпечує поглинання небажаних шумів.

У розділі «Звукоізоляція» представлена інформація про обсяг зниження рівня звуку при його проходженні через певні структури. У сучасних будівлях використовуються два основних типа звукоізоляції: повітряна і ударна.

звукоізоляція від ударного шуму

Більше інформації про звукоізоляції від ударного шуму Ви можете знайти в розділі "Підлоги".

 

   

      БЕТОННІ ПЛАВАЮЧІ ПІДЛОГИ

 

 

 

   ДЕРЕВ'ЯНІ МІЖПОВЕРХОВІ ПЕРЕКРИТТЯ (РЕКОНСТРУКЦІЯ)

 

 


А)
ПЕРЕГОРОДКИ 

Повітряна звукоізоляція застосовується у випадках, коли необхідно забезпечити ізоляцію звуків, що поширюються безпосередньо по повітрю. Необхідний обсяг звукопоглинання визначається з використанням індексів ослаблення звуку Rw або R`w. Чим вище показник Rw, тим кращим буде звукоізоляція. В дані показники необхідно вносити поправки (C і Ctr) у випадках наявності в навколишньому просторі додаткових спеціальних шумів.

Rw + C для таких шумів, як:

 • Повсякденні побутові шуми 
 • Шуми від високошвидкісних поїздів 
 • Промислові шуми (середньої і високої частоти) 

  Rw + Ctr для таких шумів, як:
   
 • Шуми від низькошвидкісних поїздів 
 • Танцювальна музика 
 • Промислові шуми (низької і середньої частоти)  
 • Вуличні шуми
 

Описание изображения


Найменші вимоги до звукоізоляції можуть бути забезпечені навіть одношаровою стінкою. 

При подвоєнні маси стіни показник ослаблення звуку підвищується до рівня 6 дБ. 

Звук поглинається за допомогою елементів ізоляції.

 

Описание изображения

 

Для ізоляції низькочастотних звукових хвиль потрібна велика маса поглинаючих елементів. Для забезпечення цієї умови застосовуються двошарові стінки.
Найбільш ефективним способом підвищення маси є введення декількох тонких гіпсокартонних шарів один поверх іншого. Для подальшого збільшення рівня звукоізоляції слід закласти звукопоглинальні елементи в порожнині між шарами гіпсокартону.

При наявності елементів звукопоглинання рівень звукоізоляції стіни підвищується на 5-10 дБ в порівнянні зі стіною, яка не має таких елементів звукопоглинання.

 

Б) ПЕРЕКРИТТЯ РОЗДІЛЬНОГО ТИПУ

У випадку з перекриттями роздільного типу («плаваючими» підлогами) слід використовувати елементи ударної звукоізоляції. Необхідний обсяг звукопоглинання визначається відповідно до рівня звукового тиску в сусідній кімнаті поверхом нижче. Низький показник Ln або L'n вказує на прийнятний рівень ударної звукоізоляції підлоги. Показники Ln і L'n вимірюються в частотному діапазоні 50-5000 Гц. Показник Ln вимірюється в лабораторних умовах, а показник L'n - в польових умовах.

Кам'яна вата «PAROC» володіє відмінними властивостями для гнучкого шару звукоізоляції в перекриттях роздільного типу. Зокрема, кам'яна вата є досить твердою, і витримує навантаження верхнього шару (настил перекриття), і при цьому досить м'якою для ефективного зниження вібрацій, що поширюються в межах між конструкційними шарами в перекритті. Найбільш важливою властивістю ізоляційного матеріалу є динамічна жорсткість.
Чим нижче динамічна жорсткість продукції «PAROC», тим більше відповідний рівень ударної звукоізоляції.

Дерев'яні конструкції представляють найбільші труднощі при модернізації. Такі конструкції мають жорсткі з'єднання, а також малий конструктивний вага. В такому випадку необхідно опрацьовувати елементи звукоізоляції стосовно кожної дерев'яної конструкції окремо.

 

Описание изображения

 Міжповерхові перекриття, виготовлені з бетону, в первісному вигляді мають досить хороші показники повітряної звукоізоляції. З огляду на появу нових вимог ударної звукоізоляції, бетон набуває все більш широке застосування при виготовленні перекриттів роздільного типу.