Рішення Paroc 

Paroc створює енергоефективні рішення, які є соціально та екологічно відповідальними. Наші продукти і рішення можуть використовуватися практично скрізь, починаючи від будівельної ізоляції, до застосування в системах ОВК в промисловості, а також для суднобудування.

Тепловую изоляцию (теплоизоляция) здания можно рассматривать как инвестицию на многие годы. Ведь за счет экономии средств на отопление возвращаются первоначальные затраты на утепление. Кроме теплоизоляционных свойств, качественные материалы для утепления обладают свойствами звукоизоляции и пожаробезопасности.
К тому же они – экологичны.

Специалисты Paroc считают, что основным направлением по энергоэффективности для нового строительства является теплоизоляция стен, кровли и теплоизоляция инженерных систем. Для всех направлений у Paroc найдется решение. Так, например, теплоизоляция крыши может быть осуществлена разработанной для этих целей системой вентиляции кровли PAROC® AIR™, благодаря которой можно снизить затраты на эксплуатацию дома (здания). 

Продукты серии PAROC® Linio™, предназначенные специально для использования в системах утепления с фасадной штукатуркой, имеют высокую оценку профессионалов рынка. При использовании PAROC Linio можно не только улучшить внешний вид здания, а и существенно сократить потребление тепловой энергии для отопления. Монтажное же решение оптимально для создания бесшовной поверхности, что повышает теплотехническую однородность стен (фасада здания).


Теплову ізоляцію (теплоізоляція) будівлі можна розглядати як інвестицію на багато років. Адже за рахунок економії коштів на опалення повертаються початкові витрати на утеплення. Крім теплоізоляційних властивостей, якісні матеріали для утеплення мають властивості звукоізоляції і пожежної безпеки.
До того ж вони - екологічні. 

Фахівці Paroc вважають, що основним напрямком по енергоефективності для нового будівництва є теплоізоляція стін, покрівлі та теплоізоляція інженерних систем. Для всіх напрямів у Paroc знайдеться рішення. Так, наприклад, теплоізоляція даху може бути здійснена розробленої для цих цілей системою вентиляції покрівлі PAROC® AIR ™, завдяки якій можна знизити витрати на експлуатацію будинку (будівлі).

Продукти серії PAROC® Linio ™, призначені спеціально для використання в системах утеплення з фасадною штукатуркою, мають високу оцінку професіоналів ринка. При використанні PAROC Linio можна не тільки поліпшити зовнішній вигляд будівлі, а й істотно скоротити споживання теплової енергії для отопленія. Монтажне ж рішення оптимально для створення безшовної поверхні, що підвищує теплотехнічну однорідність стін (фасаду будівлі).

 

Оберіть рішення:

 Стіни

 Дахи

 Підлога

 Ізоляція для опалення, вентиляції, кондиціонування (ОВК)

 Промислова ізоляція

Судова ізоляція 

 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: