Пожежна безпека Paroc
РІШЕННЯ:
- Технічна теплоізоляція
- Пожежна безпека
■ Протипожежний захист сталевих конструкцій
■ Протипожежний захист профільованого сталевого листа
■ Протипожежний захист бетонних настилів
■ Протипожежний захист облицювання: коридори
■ Протипожежний захист відкритих просторів - пустот
■ Протипожежний захист систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в одноквартирних житлових будинках
■ Протипожежний захист димоходів і топкових відсіків
■ Протипожежні перегородки
■ Протипожежний захист горищних / мансардних приміщень і міжповерхових перекриттів
Дивіться також:
Пожежа в будівлі може привести до людських жертв і завдати серйозну майнову шкоду. Близько половини щорічних виплат страхових компаній складають компенсації за збиток від пожеж. Завдяки правильній організації протипожежного захисту небезпеку загоряння може бути значно знижено.
Протипожежний захист будівлі підрозділяється на дві категорії: активну і пасивну. Активний протипожежний захист, що спрацьовує безпосередньо при виникненні пожежі, включає в себе системи виявлення вогню і сигналізації про пожежу, автоматичні спринклерні системи пожежогасіння, двері та жалюзі з плавкими елементами, системи пожежного освітлення і протидимної вентиляції. Недоліком активного протипожежного захисту є можливість відносно легкого порушення її працездатності, наприклад, в результаті актів вандалізму, пов'язаних з умисним пошкодженням механізму подачі води або виведенням з ладу розподільних клапанів, або внаслідок елементарно неграмотного поводження з обладнанням. З цієї причини для забезпечення дійсно ефективного захисту будівлі від пожежі необхідно використання декількох систем захисту.
Системи пасивного протипожежного захисту, як правило, бувають представлені засобами протипожежного захисту, що вбудовуються в конструкцію будівлі з метою забезпечення його здатності витримувати дію вогню протягом встановленого періоду часу.
Системи пасивного протипожежного захисту забезпечують захист конструкції будівлі та життя людей в будівлі в разі виникнення пожежі, запобігаючи або перешкоджаючи поширенню вогню всередині або зовні приміщень, забезпечуючи тим самим стійкість будівлі, а також можливість і безпеку екстреної евакуації людей.
Заходи пасивного протипожежного захисту включають конструктивні, будівельні та організаційні заходи захисту, такі як поділ приміщень на відсіки, наявність ефективних і безпечних засобів евакуації та забезпечення доступу в будівлю для пожежних. Вибір типу будівельних матеріалів і порядок їх використання для забезпечення необхідного рівня пасивного протипожежного захисту залежить від двох чинників: реакція матеріалів на вплив вогню і їх вогнестійкість.
Завдяки своїй високій температурі плавлення базальтова вата марки «PAROC» є ідеальним матеріалом для застосування в системах протипожежного захисту. Вона зберігає свої властивості при температурах до 1000 ° C.