Вентильовані дерев'яні підлоги (реконструкція)

     Між підвісним або вентильованим дерев'яною підлогою і грунтовою основою знаходиться вентильований підпільний простір. З плином часу стара ізоляція, яка використовується в конструкції вентильованих підлог (наприклад, деревна тирса, мох, солома), зазвичай дає усадку, що призводить до утворення зазору між поверхнею підлоги і шаром ізоляції.
Завдяки наявності зазорів між ригелями і ізоляцією відбувається вільне переміщення холодного повітря під поверхнею підлоги, що викликає охолодження всієї поверхні підлоги. 

Старі конструкції міжповерхових перекриттів часто не можуть забезпечити повну повітрянепроникність, а виникаючі протяги роблять їх ще більш холодними. Додаткова ізоляція забезпечує очевидну економію енергії і підвищення комфортності житлових умов. Для підвищення енергоефективності підлоги рекомендується видалити зі старої конструкції міжповерхового перекриття якомога більшу кількість старої ізоляції, що складається з деревної тирси, замість яких слід укласти шар базальтової вати товщиною не менше 200 мм.
Як оптимального рішення для підвищення енергоефективності старих конструкцій міжповерхових перекриттів рекомендується використовувати плити PAROC eXtra / PAROC eXtra Smart / PAROC eXtra plus / PAROC UNS37z.

<span style="font-weight: bold;">Фундаментні плити  </span>(натисніть, щоб дізнатися більше)

  • Новий матеріал підлоги 
  • Нова пароізоляція 
  • Нова теплоізоляція: PAROC eXtra / плита PAROC eXtra Smart / плита PAROC eXtra plus / плита PAROC UNS37z 
  • Стара ізоляція з деревної тирси 
  • Будівельний картон 
  • Вітрозахисна плита 
  • Несуча конструкція для вітрозахисної ізоляції

 

Примітка! Забезпечте достатні вентиляційні виробки в підпільному просторі.