Стіни
Дах
Підлога та перекриття
■Міжповерхові перекриття: дерев'яні підлоги
■Дерев'яні міжповерхові перекриття: реконструкція
■Міжповерхові перекриття: Бетонні підлоги - «плаваючі» підлоги
■Фундаментні плити
■Вентильовані дерев'яні підлоги
■Вентильовані дерев'яні підлоги: реконструкція
■Вентильовані бетонні підлоги
- Технічна теплоізоляція
Між підвісним або вентильованим дерев'яною підлогою і грунтовою основою знаходиться вентильований підпільний простір. З плином часу стара ізоляція, яка використовується в конструкції вентильованих підлог (наприклад, деревна тирса, мох, солома), зазвичай дає усадку, що призводить до утворення зазору між поверхнею підлоги і шаром ізоляції.
Завдяки наявності зазорів між ригелями і ізоляцією відбувається вільне переміщення холодного повітря під поверхнею підлоги, що викликає охолодження всієї поверхні підлоги.
Старі конструкції міжповерхових перекриттів часто не можуть забезпечити повну повітрянепроникність, а виникаючі протяги роблять їх ще більш холодними. Додаткова ізоляція забезпечує очевидну економію енергії і підвищення комфортності житлових умов. Для підвищення енергоефективності підлоги рекомендується видалити зі старої конструкції міжповерхового перекриття якомога більшу кількість старої ізоляції, що складається з деревної тирси, замість яких слід укласти шар базальтової вати товщиною не менше 200 мм.
Як оптимального рішення для підвищення енергоефективності старих конструкцій міжповерхових перекриттів рекомендується використовувати плити PAROC eXtra / PAROC eXtra Smart / PAROC eXtra plus / PAROC UNS37z.
- Новий матеріал підлоги
- Нова пароізоляція
- Нова теплоізоляція: PAROC eXtra / плита PAROC eXtra Smart / плита PAROC eXtra plus / плита PAROC UNS37z
- Стара ізоляція з деревної тирси
- Будівельний картон
- Вітрозахисна плита
- Несуча конструкція для вітрозахисної ізоляції
Примітка! Забезпечте достатні вентиляційні виробки в підпільному просторі.