Промисловість 

Описание изображения

 

Компанія Paroc пропонує енергоефективні та раціональні рішення для всіх етапів виробничих процесів від котельних установок до димових труб або від підвідних трубопроводів до резервуарів для зберігання продуктів.

Для якісної теплоізоляції технологічних установок і електростанцій потрібно впровадження енергоефективних рішень, реалізованих в конструкціях з тривалим терміном служби, які не потребують експлуатаційного догляду. Всі конструкції, що використовуються в процесах, повинні бути надійними, довговічними і безпечними. Важливим показником ефективності проекту є планова окупність інвестицій в технологічну систему протягом її експлуатаційного циклу без втрат в результаті аварій.

Трубопроводи представляють собою важливі складові технологічних процесів. З огляду на величезних обсягів холодних і гарячих рідин, що передаються по трубопроводах, завдання полягає в мінімізації втрат енергії в процесі транспортування. Наявність добре спроектованої мережі трубопроводів з ефективною ізоляцією є необхідною попередньою умовою забезпечення належної роботи технологічних систем. Пропоновані компанією Paroc рішення для технологічних трубопроводів забезпечують однакову ефективність ізоляції як прямих труб, так і трубних колін, сприяючи підтримці оптимальної пропускної здатності трубопроводу по всій його протяжності. 

Додатковою важливою характеристикою продукції PAROC є виключно низький вміст хлоридів і фтористих сполук, що сприяє мінімізації ризику виникнення корозії під шаром ізоляції.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: