Пласкі дахи на залізобетонній основі 

      Paroc Air є просте і безпечне будівельне рішення для створення систем «суха плоска покрівля».
Рішення Paroc Air забезпечує влагонепроникність конструкції покрівлі без застосування будь-яких механічних пристроїв. В основі цього простого, але ефективного вирішення лежить використання природного атмосферного тиску.
Ефективні системи ізоляції покрівлі складаються, як правило, з трьох-чотирьох шарів ізоляції. Нижній шар ізоляції утворює однорідну підкладку для шару пароізоляції. Пароізоляція перешкоджає просочуванню вологого повітря в шар ізоляції.
Завдяки суцільний підкладці на основі базальтової вати цілісність пароізоляції зберігається навіть при невеликих коливаннях конструкції, пов'язаних, наприклад, з тепловим поведінкою профільованого листового металу.У верхній частині проміжного шару ізоляції є ряд канавок, які утворюють мережу вентиляційних каналів.
Завдяки своїй пористій структурі, базальтова вата, що володіє високою паро проникністю, перешкоджає поглинанню вологи ізоляційним матеріалом, проте не перешкоджає проникненню вологи в вентиляційні канавки з подальшим її відведенням з конструкції через вентиляційні дефлектори.
На верхній частині шару ізоляції, що містить поздовжні канавки, розміщується тонка і щільна ізоляційна плита на основі базальтової вати. Вона закриває вентиляційні канали та несе навантаження, що виникає в результаті ходіння людей в процесі монтажу і обслуговування конструкції.

Нижче представлені деякі приклади ефективних конструкцій покрівлі:

 

  • покрівельна мембрана
  • механічні елементи кріплення 
  • Плита PAROC ROB 80 (t) 
  • Плита PAROC ROS 30g (або ROS 40g) 
  • PAROC ROS 50 
  • пароізоляція 
  • Несуча конструкція: плита двотаврового перетину