ПРОДУКТИ 

РІШЕННЯ

         Стіни
         ■ Штукатурні фасади: легка штукатурна система 
         ■ Штукатурні фасади: важка штукатурна система 
         ■ Вентильовані фасади: стіни з дерев'яним каркасом 
         ■ Вентильовані фасади: стіни з дерев'яним каркасом (реконструкція) 
         ■ Вентильовані фасади: кам'яні стіни 
         ■ Вентильовані фасади: кам'яні стіни (реконструкція) 
         ■ Вентильовані фасади: стіни з бетону на легких заповнювачах: реконструкція 
         ■ Вентильовані фасади: навісні скляні фасади 
         ■ Вентильовані фасади: стінна конструкція для промислових споруд 
         ■ Стіни з колод 
         ■ Стіни з колод : реконструкція 
         ■ Підвальні стіни 
         ■ Підвальні стіни: реконструкція
         ■ Сердечник сендвіч-панелі: бетонні сендвіч-панелі 
         ■ Сердечник сендвіч-панелі: бетонні сендвіч-панелі (реконструкція) 
         ■ Металеві сендвіч-панелі 
        ■ Перегородки
     Дах 
     Підлога та перекриття
  • Технічна теплоізоляція 

мінеральна вата Paroc - Стіни 

      Зовнішні стіни будівлі виконують функцію екрану для захисту від впливу кліматичних факторів, таких як холод, опади, сильні вітри, а також для захисту від шуму і вогню. Оптимальна конструкція зовнішніх стін в поєднанні з ефективним рішенням з облаштування теплоізоляції є необхідною попередньою умовою для створення здорового і комфортного мікроклімату в приміщенні.

Штукатурні системи

     Теплоізоляційні штукатурні системи можуть використовуватися на різних типах несучих стін, включаючи цегляні, кам'яно-блокові, дерев'яні, залізобетонні і сталеві конструкції.

 
Вентильовані конструкції

Конструкція вентильованих фасадів складається з чотирьох основних компонентів: Несуча конструкція, теплоізоляція, вітрова захист і зовнішнє фінішне покриття для забезпечення захисту від кліматичних впливів і створення привабливого зовнішнього вигляду. При облаштуванні ізоляції зовнішніх стін слід передбачити наявність повітряного зазору між шаром вітрозахисної ізоляції і зовнішнім фасадом. Теплоізоляція вентильованого стіни повинна бути непроникною для зовнішньої вологи, вітру і шуму, володіючи при цьому високою стійкістю до дії вогню. Ізоляція повинна також забезпечувати відведення внутрішньої вологи назовні. Крім того, особливо в умовах холодного клімату, ізоляція повинна зводити до мінімуму або повністю виключати утворення містків холоду на конструктивних елементах (наприклад, бетонних балках, сталевих деталях або дерев'яних стійках), що проходять через різні шари стіновий конструкції. Застосування базальтової вати марки «PAROC» може служити ефективним способом вирішення проблем, пов'язаних з теплоізоляцією багатошарових зовнішніх стін. Широкий асортимент виробів і варіантів конструкцій, пропонованих компанією «Парок», може допомогти Вам у виборі оптимальної ізоляції для будь-якого типу будівлі чи кліматичних умов. Базальтова вата марки «PAROC» є негорючою і має гарну пружністю, міцністю на стиск і звукопоглинальні властивості.

 
Стіни з колод

На сьогоднішній день прості рублені стіни без додаткового шару ізоляції не відповідають сучасним вимогам до енергоефективності, чинним в багатьох країнах. Облаштування цього додаткового шару здійснюється шляхом установки дерев'яного каркаса з ізоляцією з внутрішньої або зовнішньої сторони дерев'яної конструкції. Конструкцію з використанням опорних стійок слід підбирати з урахуванням нормальної усадки дерев'яних стін з плином часу.

 
Підвальні стіни

Втрати тепла через фундаментні або підвальні стіни складають значну частину загальних втрат енергії в будівлі. З огляду на розташування підвальних приміщень в основному нижче рівня землі умови в них характеризуються низькою температурою і підвищеною вологістю. Власники будинків з підвальними поверхами часто хочуть використовувати підвальні площі для облаштування в якості додаткової житлової площі.Належна герметизація, теплоізоляція і захист підвальних приміщень від проникнення вологи підвищують комфортність житлових умов, дозволяють економити на витратах енергії, а також збільшити термін служби будівлі і знизити рівень вологості в його приміщеннях. 

 

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO