Протипожежний захист горищних / мансардних приміщень і міжповерхових перекриттів

У дерев'яних каркасних конструкціях базальтова вата використовується в якості теплової, вогнезахисної і звукопоглощающей ізоляції. 

Поверхневі матеріали, наприклад, гіпсова штукатурка, утворюють герметичний шар, що перешкоджає проходженню через конструкцію газів, що виділяються при горінні під час пожежі. На вогнестійкість конструкції також впливає кількість шарів гіпсових плит.

Для підвищення вогнестійкості конструкцій, призначених для горищних поверхів, рекомендується використовувати базальтову вату марки «PAROC».
В цьому випадку досягнення того ж класу вогнестійкості виявляється можливим навіть при скороченні кількості використовуваних гіпсових плит. 

Для реалізації даного рішення рекомендується використовувати плити типу PAROC eXtra / PAROC eXtra Smart / PAROC eXtra plus / PAROC UNS37z.

 

 

 

 

Згідно сертифікату «Knauf» (Кнауф) № VTT-C-2947-08, застосування в якості ізоляційного покриття стелі конструкції, що складається з плит PAROC eXtra товщиною 150 мм і гіпсових плит (два шари Knauf KN13), забезпечує досягнення класу вогнестійкості REI60.