Протипожежний захист облицювання: коридори

Властивості матеріалів, використовуваних для облицювання стін і стель, можуть мати значний вплив на характер поширення пожежі, включаючи швидкість поширення вогню, навіть незважаючи на те, що їх швидке загоряння малоймовірно. Це особливо важливо в комунікаційних приміщеннях, в яких наявність облицювання сприяє прискоренню поширення пожежі, що може привести до неможливості екстреної евакуації людей.
Ряд властивостей облицювальних матеріалів впливають на поширення вогню. До їх числа відносяться легкість займання і швидкість виділення тепла при горінні облицювальних матеріалів. Методичні вказівки, пов'язані із застосуванням європейських стандартів на проведення випробувань на вогнестійкість і відповідних правил класифікації матеріалів, дозволяють управляти цими властивостями і полегшують контроль за поширенням пожежі всередині будівлі.

 

Описание изображения


Для забезпечення безпеки людей при покиданні будівлі в разі виникнення пожежі необхідно обладнання коридорів системами протипожежного захисту. Характеристики вогнестійкості стінових панелей і облицювальних покриттів стін, включаючи зовнішні поверхні перегородок, підлягають регулюванню відповідно до місцевих будівельних норм і правил. 

 Звукопоглинальні плити марки «PAROC» на основі базальтової вати пожежобезпечні і придатні для обробки коридорів всіх типів.