Сталеві конструкції

Згідно будівельним нормам і правилам відповідні елементи конструкції повинні мати певну вогнестійкість. Потреба в застосуванні вогнестійких матеріалів і рівень вогнестійкості елементів конструкції залежить від розміру будівлі, в якому вони повинні використовуватися, а також від призначення і функції кожного елемента.
Під впливом вогню для всіх конструкційних матеріалів, які звичайно використовуються в будівництві, характерна часткова втрата механічної міцності. При роботі сталевих деталей в умовах високого навантаження і температурі близько 550 ° C відбувається зниження розрахункового запасу міцності стали. Для протипожежного захисту сталевих конструкцій будівлі рекомендується використовувати вогнезахисні плити марки «PAROC». 

Залежно від конкретних умов можливе використання одного з трьох варіантів конфігурації систем протипожежного захисту: «профіль», «блок» і «моноліт».Чим більше обсяг сталевих елементів, що працюють в зоні, схильній до впливу вогню, тим вище вогнестійкість конструкції. Швидкість нагріву сталевої конструкції при виникненні пожежі може бути представлена ​​як співвідношення між периметром поверхні, яка підлягає впливу вогню, і площею поперечного перерізу профілю. Це співвідношення називають коефіцієнтом поперечного перерізу «A / V».
Високий коефіцієнт поперечного перерізу обумовлює швидке зростання температури сталі. На практиці це означає, що при використанні тонких сталевих конструкцій потрібне застосування більш товстого шару захисту.Згідно будівельним нормам і правилам відповідні елементи конструкції повинні мати певну вогнестійкість. Потреба в застосуванні вогнестійких матеріалів і рівень вогнестійкості елементів конструкції залежить від розміру будівлі, в якому вони повинні використовуватися, а також від призначення і функції кожного елемента.

 

Описание изображения

Під впливом вогню для всіх конструкційних матеріалів, які звичайно використовуються в будівництві, характерна часткова втрата механічної міцності.
При роботі сталевих деталей в умовах високого навантаження і температурі близько 550 ° C відбувається зниження розрахункового запасу міцності сталі. 

Для протипожежного захисту сталевих конструкцій будівлі рекомендується використовувати вогнезахисні плити марки «PAROC». 

Залежно від конкретних умов можливе використання одного з трьох варіантів конфігурації систем протипожежного захисту: «профіль», «блок» і «моноліт».


Чим більше обсяг сталевих елементів, що працюють в зоні, схильній до впливу вогню, тим вище вогнестійкість конструкції. Швидкість нагріву сталевої конструкції при виникненні пожежі може бути представлена ​​як співвідношення між периметром поверхні, яка підлягає впливу вогню, і площею поперечного перерізу профілю. Це співвідношення називають коефіцієнтом поперечного перерізу «A / V».
Високий коефіцієнт поперечного перерізу обумовлює швидке зростання температури стали. 

На практиці це означає, що при використанні тонких сталевих конструкцій потрібне застосування більш товстого шару захисту.