Димові та відвідні труби 

Димові та відвідні труби часто піддаються впливу дуже високих температур, в силу чого вони вимагають застосування негорючої ізоляції, що володіє високою міцністю на стиск. Ізоляція повинна зберігати свої властивості навіть при високих температурах.

Відвідні труби 

Генератори використовуються як резервні джерела живлення, наприклад, в медичних установах, що підключаються при припиненні енергопостачання. Відпрацьовані гази приводних двигунів генераторів, що спливають через відвідні труби, мають високу температуру. При виборі ізоляційного матеріалу для відвідних труб необхідно в першу чергу виходити з умов забезпечення протипожежної безпеки. Переконайтеся, що ізоляція має достатню міцність на стиск і здатна зберігати форму навіть при високих температурах. 

Для визначення необхідної товщини ізоляції відповідно до допустимої максимальної температури поверхні рекомендується використовувати запропоновану компанією розрахункову програму PAROC Calculus.


Сталеві димарі 

Димові труби є однією з конструкцій, застосування яких в будівлях пов'язано з найбільшою кількістю проблем в частині, що стосується протипожежного захисту. Компанії Paroc рекомендує використовувати готові димові труби в заводській ізоляції, що пройшли перед поставкою необхідні випробування відповідно до встановлених методів, а також процедури схвалення місцевими органами пожежного нагляду. Продукція PAROC використовується при виготовленні широкого асортименту сталевих димових труб.

 

Продукція PAROC не тільки забезпечує відмінну теплоізоляцію для труб, але також виконує функцію протипожежного захисту будівлі в цілому.Застосування ізоляції також сприяє збільшенню терміну служби димових труб, запобігаючи охолодженню димових газів до температури їх можливої ​​конденсації, в результаті якої, в свою чергу, можливе утворення корозійних відкладень на внутрішній поверхні труби.Запропоновані рішення для димових і відвідних труб і вимоги до них можуть змінюватися від країни до країни. 

Для перевірки відповідності рекомендованих виробів місцевим вимогам прохання зв'язатися з місцевим представництвом компанії Paroc.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: