Вентиляційне обладнання 

Зниження до мінімуму кількості споживаної в системі енергії і передача незмінної кількості енергії споживачам можуть бути досягнуті завдяки відповідній ізоляції основних компонентів вентиляційної системи і розподільних повітропроводів. Як правило, роботи по ізоляції обладнання здійснюються в процесі його виробництва і монтаж будь-якої додаткової ізоляції на місці експлуатації не потрібно. 

Для запобігання передачі шуму по воздуховодам з вентиляційних установок потрібне застосування внутрішньої шумоізоляції обладнання. Поряд з цим може також вимагатися застосування теплоізоляції, а в деяких випадках - протівоконденсаціонной ізоляції.

 

 

Для внутрішньої ізоляції вентиляційних установок компанія Paroc рекомендує застосування наступного рішення: 

- Встановіть плити PAROC InVent з покриттям типу G5. 

- Для полегшення експлуатаційного догляду очищення облицювання G5 рекомендується проводити за допомогою поліамідної щітки. 

У разі облаштування ізоляції вентиляційних установок з розміщенням ізоляційних плит між двома металевими плитами рекомендується використовувати плити PAROC InVent з покриттям типу N.

 


Протівоконденсаціонная ізоляція 

При розміщенні вентиляційної установки в холодному приміщенні для забезпечення ефективності її роботи і підтримки необхідної температури повітря необхідне застосування теплоізоляції. Ізоляція повинна також забезпечувати захист від конденсації. Для цієї мети рекомендується використовувати плити і мати серії PAROC Hvac з покриттям з алюмінієвої фольги.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: