Зниження шуму в каналах 

Робота обладнання системи вентиляції, а також рух повітря через канали можуть супроводжуватися виникненням небажаного шуму. Крім того, через повітряні канали може передаватися шум з суміжних приміщень або квартир. 

Ефективне зниження шуму є важливим фактором у створенні більш комфортних умов для життя і роботи. 

До числа доступних для користувачів способів зниження шуму відносяться використання менш шумного вентиляційного обладнання, застосування шумоглушників і звукоізоляції. 

Продукція PAROC широко використовується в конструкціях вентиляційного устаткування і шумоглушників. Пориста волокниста структура і оптимальна щільність робить її ідеальним матеріалом, який використовується для зниження шуму.


Глушіння шуму в каналах 

При необхідності зниження рівня шуму, що передається через повітроводи, рекомендується обладнати їх звукоізоляційними плитами PAROC InVent з покриттям. Плити PAROC InVent спеціально розроблені компанією Paroc для зниження шуму в каналах.

 

Звукоізоляція 

Повітроводи виконують функцію свого роду звукопередаючих каналів, через які відбувається поширення шуму з одного приміщення в інше. Зовнішня ізоляція каналу дозволяє знизити рівень шуму, що проходить через стінку каналу. 

Компанія Paroc пропонує широкий вибір плит і матів, армованих дротяною сіткою, призначених для використання в якості зовнішньої ізоляції каналів. 

Для отримання більш докладної інформації про вищезазначених конструктивних рішеннях прохання зв'язатися з місцевим представництвом компанії Paroc.


Шумоглушники для вентиляційних каналів 

Для зниження шуму в вентиляційних каналах можуть використовуватися шумоглушники. У разі розташування каналів у холодному приміщенні (наприклад на горищі), рекомендована товщина теплоізоляції повинна становити не менше 100 мм. Як правило, в шумоглушнику використовується менш товстий шар ізоляції, в результаті чого виникає потреба в укладанні додаткової ізоляції для забезпечення нормальної роботи вентиляційної системи.

 

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: