Протипожежна ізоляція вентиляційних каналів 

Оскільки вентиляційні канали, як правило, пролягають між двома або кількома розділовими протипожежними зонами, переходячи з однієї зони в іншу, для запобігання поширенню пожежі в приміщенні потрібно застосування відповідного протипожежного захисту в каналах і проходах. Продукція PAROC забезпечує протипожежний захист об'єктів протягом усього терміну служби і не вимагає експлуатаційного догляду або обслуговування. 

Крім теплоізоляції, продукти PAROC є основою для проектування надійних і пожежобезпечних конструкцій. Тим самим зменшується потреба в застосуванні механічного протипожежного обладнання, наприклад, спринклерних пристроїв і протипожежних засувок. 

Згідно з міжнародним стандартом EN ISO 1182 продукція PAROC віднесена до категорії негорючих матеріалів.

Армовані дротяною сіткою мати, вогнезахисні плити і трубні секції PAROC можуть використовуватися у всіх типах конструкцій і рішень з облаштування систем, що вимагають застосування вогнетривкої ізоляції каналів. Проте для забезпечення протипожежного захисту каналів можуть використовуватися різні рішення в залежності від відповідних норм і правил, що діють в конкретній країні.

 

Для перевірки відповідності рекомендованого рішення місцевим вимогам прохання зв'язатися з місцевим представництвом компанії Paroc.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: