Труби систем опалення та водопостачання 

Описание изображения

 

Труби є невід'ємною частиною систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (ОВК). Для підтримання встановленого температурного режиму, а також для зниження енергоспоживання і зменшення експлуатаційних витрат необхідна теплоізоляція труб. 

Рішення компанії Paroc по ізоляції всіх труб систем ОВК включає циліндри з покриттям з алюмінієвої фольги PAROC Hvac Section AluCoat T і вироби для ізоляції відводів PAROC Hvac Bend AluCoat T, що є готовими компонентами ізоляції для трубних відводів.

Труби ГВП та опалення

Для запобігання втрат енергії, пов'язаних з будь-якими втратами тепла з труб систем опалення та гарячого водопостачання, необхідна ефективна теплоізоляція. Нагрівання води до заданої температури здійснюється в котельних установках, після чого відбувається передача води по трубах. Для підтримки заданої температури води до її подачі споживачеві необхідно використання теплоізоляції. 

Надмірне зниження температури води в системах гарячого водопостачання призводить до підвищення ризику розповсюдження захворювань (наприклад понтіакская лихоманки або легіонельозу). Сприятливі умови для зростання бактерій легіонелли створюються при температурі від 25 до 45 ° C, а найоптимальнішою для них є температура 35 ° C. Застосування відповідної ізоляції дозволяє зменшити цей ризик і тим самим перешкоджати досягненню зазначеної критичної температури води. 

Для визначення необхідної товщини ізоляції і вибору оптимального для вас конструктивного рішення рекомендується використовувати запропоновану компанією Paroc розрахункову програму PAROC Calculus.

Описание изображения

Застосування готових компонентів ізоляції заводського виготовлення PAROC Hvac Bend AluCoat T полегшує облаштування теплоізоляції трубних колін систем ОВК.

Описание изображения

Продукція серії PAROC Hvac з покриттям з алюмінієвої фольги для труб систем ОВК, рекомендована компанією Paroc.

Труби холодного водопостачання

Для захисту труб холодного водопостачання рекомендується використовувати протиконденсаціонную ізоляцію. Теплоізоляція запобігає передачі теплової енергії навколишнього середовища матеріалу труб. Підвищення температури води в трубах холодного водопостачання може викликати ріст бактерій у воді. При належній теплоізоляції вода у трубах холодного водопостачання, з одного боку, залишається холодною, а з іншого боку, не замерзає.

Ізоляція також запобігає конденсації. При контакті теплого повітря з холодною поверхнею відбувається конденсація вологи, що міститься в повітрі. Ізоляція поверхні повинна здійснюватися таким чином, щоб температура зовнішньої поверхні ізоляції була вище точки роси навколишнього повітря.

При облаштуванні протівоконденсаціонной ізоляції важливо добре проклеїти стрічкою торці ізоляційних плит і все з'єднання секцій трубопроводів (див. Інструкції з монтажу). Процес конденсації викликає скорочення терміну служби труб, а з плином часу може навіть призвести до їх пошкодження. Вплив конденсаційної води викликає знебарвлення стель і підлог і, в кінцевому рахунку, може стати причиною їх руйнування. У гіршому випадку результатом конденсації може стати утворення цвілі на суміжних конструкціях.

Труби побутової та зливової каналізації

Облаштування протиконденсаційної ізоляції водовідвідних та каналізаційних труб в будівлях повинно здійснюватися у відповідності з місцевими технічними вимогами, а в певних приміщеннях необхідно також застосування вогнезахисної і звукопоглинаючої ізоляції труб. 

Для зниження шуму водовідвідних та каналізаційних труб компанія Paroc рекомендує використовувати PAROC Pro Section 100 або PAROC Pro Wired Mat 100.Для отримання більш докладної інформації про пропоновані Paroc рішеннях з облаштування ізоляції і заглиблених труб прохання зв'язатися з місцевим представництвом компанії Paroc.

Проходи труб

Заглиблення труб зустрічаються в місцях переходу труб з однієї протипожежної зони в іншу, де потенційно можливе утворення каналів для поширення вогню в будівлі при виникненні пожежі. Для виключення зазначених потенційних ризиків рекомендується проводити ізоляцію труб з використанням негорючих ізоляційних матеріалів.Компанія Paroc також рекомендує використовувати негорючі ізоляційні матеріали для заглиблених труб.
Продукція PAROC, вироблена на основі базальтової вати, негорюча і забезпечує ефективний протипожежний захист заглиблених труб.Оскільки пропоновані Paroc рішення по облаштуванню ізоляції і заглиблених труб і вимоги до них можуть змінюватися від країни до країни, для отримання більш докладної інформації із зазначених питань прохання зв'язатися з місцевим представництвом компанії.

 

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: