Газоходи 

Багато технологічних процесів супроводжуються передачею великих обсягів повітря чи інших газів. Наприклад, потоки гарячих газів, що відводяться через газоходи на електростанціях або системи вентиляції папероробних машин, несуть в собі велику кількість теплової енергії, яка підлягає регенерації. Контроль температури має критично важливе значення для підтримки працездатності обладнання та економічної ефективності процесу.

Температура газів в газоходах зазвичай становить не більше 300 °C. Гази можуть містити сірку і інші корозійно-активні речовини. Для запобігання зниженню температури поверхні до рівня, при якому може відбутися конденсація газів з наступним утворенням корозійно-активних кислотних відкладень, необхідна теплоізоляція несучої конструкції газоходу. 

Високі швидкості руху потоку, коливання температури і тиску поряд з великими розмірами каналів і обладнання, вимагають забезпечення високої механічної міцності конструкції. Для запобігання утворенню містків холоду, що підвищує ризик виникнення корозії матеріалів конструкції газоходів, компанія Paroc рекомендує використовувати двошарову ізоляцію. Зазвичай обидва шару ізоляції формують з ізоляційних плит, проте можливо також застосування плит в комбінації з матами, армованими дротяною сіткою. Вибір оптимального ізоляційного матеріалу залежить від температурного режиму і типу розглянутого газоходу.

 

 

Компанія Paroc рекомендує наступне рішення для ізоляції газоходів:

- Застосування двошарових ізоляційних конструкцій з використанням плит PAROC Pro Slabs щільністю 80 кг/м3. 

- Кріплення ізоляційних конструкцій за допомогою приварних штирів.

Плити PAROC Pro Slabs забезпечують відмінну теплоізоляцію при високих температурах і мають гарну механічну міцність. У разі газоходів прямокутного перетину рішення із застосуванням ізоляційних плит забезпечують простоту і зручність монтажу, однак армовані дротяною сіткою мати також можуть використовуватися.

Рішення щодо облаштування теплоізоляції газоходів відрізняються зручністю монтажу ізоляційних плит як при укладанні в один шар, так і при використанні багатошарових ізоляційних конструкцій. Кріплення ізоляційних плит здійснюється за допомогою штирів з шайбами

 

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: