Технологічні резервуари 

Резервуари різних форм і розмірів, призначені для зберігання різних продуктів, є невід'ємними складовими багатьох технологічних процесів. Температура продукту, що зберігається в резервуарі, може значно змінюватися від процесу до процесу. Теплоізоляція дозволяє до мінімуму знизити втрати тепла і підтримувати в резервуарі задану температуру продукту, необхідну для забезпечення ефективності процесів. Крім того, застосування якісної ізоляції в сукупності з гріючим кабелем дозволяє підвищити ефективність кабелю, що гріє, продовжити його термін служби і знизити споживану потужність.

Дахи резервуарів

Для обладнання дахів резервуарів слід використовувати жорсткі плити з хорошими механічними і теплоізоляційними характеристиками.

Компанія Paroc рекомендує використовувати для ізоляції дахів резервуарів покрівельні ізоляційні плити типу PAROC Pro Roof Slabs з міцністю на стиск 20-80 кПа в залежності від пропонованих технічних вимог. 

Монтаж облицювання за допомогою кріпильних елементів, що проходять через шар ізоляції. 

Міцність на стиск матеріалу покрівельних плит PAROC Pro Roof Slabs в межах 20-80 кПа забезпечує їх здатність витримувати нормальні навантаження, що виникають в результаті ходьби в процесі монтажу та експлуатаційного обслуговування.

Стінки резервуарів

Стінки резервуарів часто мають досить велику висоту. Перепади температур між ізоляцією і облицюванням можуть привести до виникнення так званого «витяжного ефекту», при якому повітряний потік спрямовується вгору. З урахуванням потенційної можливості цього ефекту необхідно використовувати ізоляційні плити з певною щільністю матеріалу для запобігання переміщення повітря всередині ізоляції і мінімізації тепловіддачі.Використання виробів більш високої щільності ускладнює рух повітря. Необхідна щільність ізоляції стінок низькотемпературних резервуарів складає близько 40 кг / м3.

Для ізоляції стінок низькотемпературних резервуарів компанія Paroc рекомендує використовувати ізоляційні плити типу PAROC Pro Slabs щільністю 35-50 кг / м3 з укладанням в один шар. Кріплення плит за допомогою приварних штирів.Для ізоляції стінок резервуарів з більш високою робочою температурою рекомендується використовувати ізоляційні плити типу PAROC Pro Slabs щільністю ізоляції 50-80 кг / м3.

Оптимальним рішенням для ізоляції низькотемпературних резервуарів з подвійними стінками є конструкція PAROC Pro Loose Wool BL. Конструкція подвійної стінки резервуара сама по собі запобігає конденсації, однак зазор між двома стінками зазвичай досить вузький (300 - 600 мм), що значно ускладнює виконання робіт по монтажу ізоляції. Для заповнення зазору між стінками надувною ватою із забезпеченням необхідної щільності потрібне використання надувної установки.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: