Прямі трубопроводи 

Компанія Paroc пропонує ефективні рішення, що відповідають будь-яким вимогам до ізоляції труб. Вибір рішення з облаштування теплоізоляції, необхідної для задоволення конкретних потреб замовника, залежить від робочої температури труб. Завдяки відсутності усадки ізоляції з плином часу, її товщина і ізолююча здатність залишаються практично незмінними протягом всього терміну служби трубопроводу. Компанія Paroc рекомендує завжди використовувати трубні секції для ізоляції технологічних трубопроводів.

Застосування трубних секцій для теплоізоляції дозволяє скоротити втрати тепла не менше ніж на 25-30% в порівнянні з армованими дротяною сіткою ізоляційними матами тієї ж товщини, при використанні яких потрібно також облаштування несучої конструкції для кріплення облицювання. Застосування несучої конструкції викликає утворення теплового містка в ізоляції, що призводить до суттєвих втрат тепла. Оскільки максимально дозволені втрати тепла приймаються за основу при визначенні необхідної товщини ізоляції труб, використання трубних секцій дозволяє значно зменшити товщину ізоляції.

Рішення PAROC Pro Lock 

Конструктивне рішення PAROC Pro Lock забезпечує можливість застосування одного шару ізоляції замість трубних секцій з двошаровою ізоляцією (товщиною 80-160 мм). При цьому скорочується час монтажу, тобто час на зведення підмостків і установку іншого необхідного обладнання, що означає загальне зниження трудовитрат на місці проведення робіт. Загальне зниження витрат становить близько 20-30%.

Технологічні трубопроводи

Більшість технологічних трубопроводів експлуатується в діапазоні робочих температур від 50 до 250 °C. В якості вирішення з облаштування ізоляції таких трубопроводів компанія Paroc рекомендує використовувати трубні секції з щільністю ізоляційного матеріалу 100 кг / м3.

Для технологічних трубопроводів з робочими температурами до 350 °C компанія Paroc рекомендує використовувати трубні секції типу PAROC Pro Section 100 з одним шаром ізоляції, якщо товщина ізоляції менше 100 мм.Якщо товщина ізоляції дорівнює або перевищує 100 мм, рекомендується укладати трубні секції PAROC Pro Section 100 в два шари.

Описание изображения

 

Трубопроводи що обігріваються

Труби, обладнані кабелями для електрообігріву або обв'язкою для парового обігріву, покриті спочатку шаром алюмінієвої фольги для оптимального розподілу тепла по поверхні труби.

Компанія Paroc рекомендує застосування алюмінієвої фольги в якості ізоляційного покриття кабелів для електрообігріву або ліній парового обігріву обігрівання трубопроводів. 

Монтаж секцій типу PAROC Pro Section 100 на трубу слід проводити з урахуванням зміни зовнішнього діаметра в результаті електро- або парового обігріву.

Описание изображения

 

Труби для передачі перегрітої пари

Труби газотурбінних установок працюють при високих температурах до 600 °C, в силу чого для їх теплоізоляції потрібно застосування ефективних багатошарових конструкцій. Через високі робочі температури і вібрацію до якості монтажу ізоляції і покриття пред'являються особливі вимоги. 

Для теплоізоляції трубопроводів, що працюють в умовах дуже високих температур, компанія Paroc рекомендує застосування трубних секцій з багатошаровою ізоляцією з матеріалів високої щільності 140 кг / м3. При використанні конструкції PAROC Pro Lock 140 достатньо одного шару ізоляції для забезпечення функціонального і економічно ефективного вирішення.

Описание изображения

Описание изображения

Компанія Paroc пропонує наступні рішення для труб для передачі перегрітої пари і труб газотурбінних установок: 

- Якщо товщина ізоляції менше 160 мм, рекомендується використовувати конструкції PAROC Pro Lock 140 з одним шаром ізоляції. 

- Якщо товщина ізоляції більше 160 мм, рекомендується укладати трубні секції PAROC Pro Section 140 в два шари.

 

Зниження шуму

Якщо трубопроводи використовуються для передачі високошвидкісного повітряного потоку або пара високого тиску, їх слід обладнати шумознижуючою ізоляцією. Значне зниження найбільш шкідливого низькочастотного шуму може бути досягнуто завдяки застосуванню багатошарової ізоляції з матеріалів високої щільності. Трубні секції з ізоляцією з базальтової вати PAROC високої щільності є ефективним рішенням для зниження шуму в системах трубопроводів. Для їх монтажу на горизонтальних трубопроводах не потрібна установка будь-якої додаткової несучої конструкції, що в багатьох випадках призводить до погіршення теплової або звукоізоляції. 

Для поліпшення шумознижуючих характеристик багатошарової ізоляції компанія Paroc рекомендує застосування важкого покриття, наприклад сталевого, між шарами базальтової вати або на верхній поверхні ізоляційної конструкції.

 

 

Для зниження шуму в технологічних трубопроводах рекомендується використовувати трубні секції типу PAROC Pro Section 140 

Для поліпшення шумознижуючих характеристик слід прокласти важке покриття між шарами базальтової вати.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: