Відводи труб 

Компанією Paroc розроблені спеціальні рішення по ізоляції відводів труб, які показали таку ж ефективність, як і ізоляція прямих труб з використанням циліндрів PAROC. Вироби PAROC Pro Segments і PAROC Pro Bends є готовими компонентами ізоляції заводського виготовлення, спеціально призначеними для ізоляція відводів труб на технологічних трубопроводах.

Використання компонентів ізоляції заводського виготовлення, точно відповідних заданим розмірам, дозволяє підвищити якість ізоляції відводів. Застосування виробів PAROC Pro Segments і PAROC Pro Bends забезпечує швидкий, технічно ефективний і економічно рентабельний спосіб ізоляції трубних відводів. При цьому скорочуються до мінімуму непотрібні втрати тепла, виключається потреба у використанні металевих кріплень, і істотно знижуються експлуатаційні витрати.

Трубні коліна малого та середньго розміру 

Для ізоляції трубних колін малого та середнього розміру, що встановлюються на технологічних трубопроводах, компанія Paroc рекомендує використовувати вироби PAROC Pro Bend, призначені для трубних колін з кутом вигину 90 градусів.Аналогічно ізоляційним сегментам PAROC Pro Segments для великих трубних колін, вироби PAROC Pro Bends показали таку ж ефективність, як і ізоляція з використанням трубних секцій PAROC прямих трубопроводів. Застосування готових компонентів ізоляції заводського виготовлення забезпечує більшу точність монтажу, що, в свою чергу, робить можливим отримання оптимальних експлуатаційних характеристик.

 

Трубні коліна малого та середньго розміру

Для ізоляції великих трубних колін компанія Paroc рекомендує використовувати ізоляційні сегменти PAROC Pro Segments. Застосування ізоляційних сегментів точно визначених розмірів забезпечує хорошу підгонку швів без необхідності використання будь-яких підсилюють елементів. Використання ізоляційних сегментів PAROC Pro Segments створює додаткові переваги в порівнянні з ізоляцією армованими дротяною сіткою матами, пов'язаною з проведенням додаткових робіт на майданчику.

При цьому виключається необхідність виготовлення та монтажу зовнішнього облицювання на місці. Легкість монтажу облицювання за сегментами забезпечує отримання високої якості готової конструкції.

 

Двошарова ізоляція 

Переваги двошарових ізоляційних конструкцій і виробів PAROC Pro Lock можуть також використовуватися при ізоляції трубних колін із застосуванням ізоляційних сегментів PAROC Pro Segment з герметизацією швів для зниження до мінімуму втрат тепла.Застосування двошарових ізоляційних конструкцій ефективно в умовах високих температур, наприклад на трубопроводах для передачі перегрітої пари.Ізоляційні сегменти PAROC Pro Segment можуть застосовуватися спільно з ізоляційними секціями PAROC Pro Lock і PAROC Pro Section.

При облаштуванні теплоізоляції трубопроводів, що працюють в умовах високих температур, компанія Paroc рекомендує застосування двошарових ізоляційних конструкцій.
При теплоізоляції трубних колін великого розміру компанія Paroc рекомендує використовувати по два бандажа на сегмент.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: