Промислові котельні установки 

Поряд з необхідністю досягнення оптимальної ефективності всієї установки в цілому, жорсткі вимоги, що пред'являються до теплоізоляції котлів, які використовуються на електростанціях, обумовлені також високими робочими температурами і особливостями конструкції котлів.

Конструкції котлів та ізоляції повинні проектуватися з урахуванням теплового розширення. З огляду на теплове розширення і вібрацію, обшивка і трубні обв'язки котлів знаходяться в постійному русі. Робота обладнання, такого як пальника і вентилятори, викликає виникнення вібрації. Крім дуже високого загального рівня робочих температур котла, можуть також мати місце значні відмінності в значеннях температур окремих елементів його конструкції. 

Вибір відповідного рішення по облаштуванню теплоізоляції дозволяє знизити втрати тепла в котлі і запобігає перевищенню встановленої температури в приміщенні котельні, що в сукупності забезпечує підвищенню ефективності котельної установки. Розробка рішень з облаштування ізоляції повинна здійснюватися з урахуванням типу котла і з дотриманням технічних умов, встановлених виробником котла. Відповідно до діючих стандартів, котельні установки повинні бути обладнані ізоляцією з укладанням два-три шари при загальній товщині ізоляції 200-300 мм.

Стінки котельних труб 

Зважаючи на високі робочі температури потрібне укладання ізоляції два-три шари для забезпечення достатньої товщини і міцності ізоляційної конструкції. При монтажі котельної установки особливу увагу також слід приділяти стійкості до впливу вібрації. 

Ізоляційний матеріал повинен володіти достатньою пластичністю для заповнення всіх зазорів і забезпечувати можливість теплового розширення конструкції. Між шарами ізоляції слід прокласти алюмінієву фольгу для відображення теплового випромінювання. Продукція PAROC на основі базальтової вати володіє хорошими теплоізоляційними характеристиками, витримує дуже високі температури, а також значні перепади температур між елементами конструкції котла.

Компанія Paroc рекомендує наступне рішення для ізоляції стінок котельних труб: 

- Укладання в два шари товщиною 120 мм армованих дротяною сіткою матів PAROC Pro Wired Mat щільністю 100 (або 130) кг / м3 з покриттям з алюмінієвої фольги. Як альтернативний варіант для формування верхнього шару можна використовувати плити PAROC Pro Slabs щільністю 80 кг / м3. 

- В якості зовнішнього покриття для ізоляційних конструкцій зазвичай використовується гофровану сталеве або алюмінієве покриття. 

- Кріплення ізоляції до стінки труби здійснюється за допомогою приварних штирів.

Описание изображения

 

Надбудова котла 

У верхній частині котельних агрегатів розміщуються різні трубні з'єднання. Для ізоляції трубних з'єднань в надбудові котла рекомендується використовувати спеціальні теплоізоляційні конструкції.Основна конструкція виготовляється з плоских металевих стрижнів і сітки з високоміцної сталі, а для її теплоізоляції зазвичай використовуються або ізоляційні мати, армовані дротяною сіткою, або ізоляційні плити спільно із зазначеними матами. Вся конструкція покривається гофрованими плитами з високоміцної сталі. Покриття сталевими плитами необхідно для витримування навантажень від ваги робітників при виконанні експлуатаційного обслуговування.

Компанія Paroc рекомендує наступне рішення для ізоляції надбудов котлів: 

- Укладання в два шари товщиною 120 мм армованих дротяною сіткою матів PAROC Pro Wired Mat щільністю 100 (або 130) кг/м3 з покриттям з алюмінієвої фольги. Як альтернативний варіант для формування верхнього шару можна використовувати плити PAROC Pro Slabs щільністю 80 кг/м3. 

- Кріплення ізоляції здійснюється за допомогою штирів з шайбами.

Описание изображения

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: