Клапани та фланці 

Клапани та фланці є елементи технологічних трубопроводів, застосування яких, як правило, пов'язане з потенційним підвищенням втрат тепла. Щоб уникнути надмірних втрат тепла клапани та фланці зазвичай теплоізолюють за допомогою окремої швидкознімною клапанної коробки.

В якості ізоляції для клапанної коробки рекомендується використовувати армовані дротяною сіткою мати PAROC Pro Wired Mat з покриттям з алюмінієвої фольги, оскільки вони мають високу гнучкість і відрізняються простотою монтажу на поверхні деталей круглого або прямокутного профілю.

Конструкція клапанної коробки відрізняється простотою експлуатаційного догляду та обслуговування, забезпечуючи чисті умови для проведення робіт завдяки наявності внутрішньої ізоляції з покриттям. 

Зняту клапанну коробку разом з ізоляцією згодом можна встановити на колишнє місце.

 Для изоляции клапанов и фланцев компания Paroc рекомендует использовать армированные проволочной сеткой маты PAROC Pro Wired Mat (100 кг/м3) с облицовкой из алюминиевой фольги.При монтаже армированных проволочной сеткой матов поверхность, облицованная фольгой, должна быть обращена к клапану или фланцу.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: