Теплообмінники і технологічні посудини 

Теплообмінники і технологічні посудини характеризуються різноманіттям форм, наявністю циліндричних і скрівленних поверхонь, а також різних входів і виходів. Теплоізоляція з використанням армованих дротяною сіткою матів, що володіють високою гнучкістю, добре підходить для заповнення всіх кутів без утворення повітряних зазорів. Для теплоізоляції великих посудин високого тиску можуть також використовуватися плити з базальтової вати різної щільності, що підбираються відповідно до заданих температур.

Спосіб кріплення ізоляції залежить від того, чи припустимо приварювання до поверхні судини чи ні. Якщо приварювання можливо, найпростішим рішенням є використання приварних штирів, проте існує й альтернативний спосіб кріплення ізоляції з допомогою сталевих стрічок. 

При використанні гнучких матів, армованих дротяною сіткою, потрібна наявність каркасної конструкції з несучими елементами у вигляді, наприклад, підтримуючих кілець для запобігання провисання ізоляції.

Для теплоізоляції теплообмінників і технологічних ємностей із максимальними температурами близько 200-300 °C компанія Paroc рекомендує наступне рішення: 

- Застосування двошарових ізоляційних конструкцій з використанням армованих дротяною сіткою матів PAROC Pro Wired Mat з щільністю ізоляційного матеріалу 100 кг/м3. 

- Проклейка з'єднань армованих дротяною сіткою матів з кроком менше 100 мм. 

- Кріплення ізоляції за допомогою сталевих стрічок.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: