Фільтри 

Вибір конструкції і правильний монтаж теплоізоляції в стінах устаткування для очищення відпрацьованих газів котельних установок мають критично важливе значення для забезпечення його працездатності і розрахункового терміну служби.

Температура відпрацьованих газів на момент очищення зазвичай становить менше 200 °C. Теплоізоляція внутрішніх стінок необхідна для запобігання охолодження газового потоку нижче рівня, при якому відбувається конденсація кислоти, що міститься в відпрацьованих газах, що супроводжується утворенням корозійних відкладень. Ізоляція несучих конструкцій особливо важлива для запобігання утворення містків холоду. 

При цьому ізоляція може наноситися на найбільш важливі ділянки, наприклад поверхні жорстких конструкцій стін, клейові поверхні і кришки оглядових люків. Крім того, можна ефективно використовувати багатошарові ізоляційні конструкції з з'єднанням плит внахлест для забезпечення достатньої герметичності ізоляції. Зазвичай обидва шару ізоляції формують з ізоляційних плит, проте можливо також застосування плит в комбінації з матами, армованими дротяною сіткою.

 

Компанія Paroc рекомендує наступне рішення для ізоляції обладнання і фільтрів для очищення відпрацьованих газів котельних установок: 

- Застосування двошарових ізоляційних конструкцій з використанням плит PAROC Pro Slabs щільністю 80 кг / м3. 

- Кріплення ізоляційних конструкцій за допомогою приварних штирів. 

Плити PAROC Pro Slabs забезпечують ефективну теплоізоляцію в усьому діапазоні температур відпрацьованих газів, мають вологонепроникністю і низькою повітропроникністю.

 

Новий альбом технічних рішень будівельної ізоляції

PAROC Inwall - для фасадних систем з облицюванням цеглою

PAROC WAS 120 - внутрішній шар в системах вентильованих фасадів

Для збереження фасаду -  Paroc LINIO і Paroc FATIO 

Якщо Ви не взмозі самостійно підібрати для себе потрібне рішення, то залишіть повідомлення технічному спеціалісту. 

Ми залюбки допоможемо у вирішенні Вашої задачі!

Ваш запит залиште тут: